Zgłoszenie dziecka na obiady i do świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo, informujemy, że na stronie internetowej szkoły w zakładce „W szkole” – „Stołówka szkolna” jest do pobrania karta zapisu dziecka na obiady. W przypadku dzieci rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz wcześniej nie korzystających z obiadów należy wypełnić kartę zapisu dziecka na obiady i osobiście lub drogą elektroniczną przesłać ją do Pani intendentki. Dzieci korzystające z obiadów w roku szkolnym 2022/2023 automatycznie przechodzą na rok szkolny 2023/2024. Nie jest wymagane ponowne wypełnianie kart zgłoszeń. W przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego do Pani intendentki.

Kontakt z Panią intendentką: telefon – 17-748-20-43; adres e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście (pokój 12’).

Wydawanie obiadów rozpocznie się 05.09.2023r.

W przypadku zgłoszeń dokonywanych w trakcie trwania roku szkolnego korzystanie z obiadów rozpoczyna się w dniu następującym po złożeniu karty zapisu.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce „W szkole” – „Świetlica szkolna” jest do pobrania karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej. Uzupełnione karty należy składać u wychowawców świetlicy, wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły.