Andrzejki w klasie 1a

29 listopada dzieci z klasy 1a obchodziły andrzejki. Według dawnych wierzeń noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą zerknąć w przyszłość. Dziś andrzejki są okazją do dobrej zabawy. Aby umilić ten czas rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Po posiłku nadszedł czas na wróżby i zabawy andrzejkowe, które w większości przygotowali i przeprowadzili uczniowie z klasy 4a. Każdy chciał dowiedzieć się, co go czeka w przyszłości. Dzieci przekłuwały serduszka z imionami, poznawały swoje przyszłe zawody oraz magię liczb. Oczywiście nie mogło zabraknąć wróżby z butami. Podczas tych zabaw było mnóstwo śmiechu i zabawy, bo przecież wiadomo, że należy je traktować z ,,przymrużeniem oka”. Najważniejsze, że dzieci miło spędziły czas i wszyscy dobrze się bawili.