Skip to main content

Pracowity weekend

Niektórzy podczas weekendu nie odpoczywali, a pracowali z ochotą. Mowa oczywiście o naszych wolontariuszach i opiekunach. W sobotę 8 czerwca odbywała się impreza sportowa “3 w jednym”, mam na myśli Triathlon (pływanie, jazda na rowerze i bieganie). Na rzeszowskiej Żwirowni odbył się Puchar Polski od juniorów, młodziczek do seniorów. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 zabezpieczali trasę biegową od godz. 9.00 do 13, a najwytrwalsi do 19.00. Ich chęci i poświęcony czas wolny godny naśladowania.
Niedziela 9 czerwca również upłynęła nam na sportowo. Na rzeszowskich bulwarach odbył się piąty Charytatywny Bieg Kolorowej Skarpetki. Fundacja “Szansa 21” zbierała pieniądze na rzecz dzieci z zespołem Downa. Cudownie było wręczać medale dla uczestników, oglądać uśmiech na ich twarzach i obsługiwać punkt z wodą. Było kolorowo i radośnie. Opieką i organizacją wolontariuszy zajmowały się opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu: A. Wilczyńska i A. Stopa.

 

SP3

Zapraszamy