Skip to main content

Julia i Aurelia laureatkami KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO!

Julia Wajda i Aurelia Pytlowany to uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie, które osiągnęły znakomity sukces w konkursie przedmiotowym z języka polskiego w województwie podkarpackim.

Zostały laureatkami tego konkursu, co oznacza, że wykazały się wysokim poziomem znajomości języka ojczystego, literatury i umiejętnością twórczego pisania. Dzięki temu zostały zwolnione z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i mogą być pewne, że dostaną się do szkoły średniej swojego pierwszego wyboru. Zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty jest formą docenienia wysokich umiejętności językowych i literackich laureatów konkursu.

Julia i Aurelia pokonały ponad 1200 uczniów z całego województwa i znalazły się w gronie 27 laureatów!

Nasze uczennice są doskonałym przykładem tego, jak można osiągać sukcesy dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i pasji do nauki. Ich zwycięstwo w konkursie przedmiotowym z języka polskiego jest nie tylko źródłem dumy dla nich samych, ale także dla ich rodziców, nauczycieli i koleżanek oraz kolegów z klasy. Gratulujemy im serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

SP3

Zapraszamy