Skip to main content

Sukcesy taneczne naszej uczennicy

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia. Jest samym życiem”.

Havelock Ellis

Dla uczennicy klasy 1b - Aleksandry Maślony to była bardzo intensywna i roztańczona jesień, pełna pozytywnej energii, świetnej zabawy, mnóstwa emocji, a także ciężkiej pracy. 31 października Ola, która tańczy w zespole EXERCISE, wzięła udział w XX Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha” w Filharmonii Podkarpackiej, zdobywając 1. miejsce (EXERCISE „Tea Time”) w kategorii wiekowej do 8 lat. Mało tego, 4 listopada zespół EXERCISE popisał się swoim talentem w kolejnych zawodach - IX Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych - Magia Tańca w Rybniku, zdobywając nagrodę Grand Prix w swojej kategorii wiekowej. Sukcesy taneczne Aleksandry Maślony to wielka radość i duma dla całej społeczności szkolnej.

Brawo! Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych osiągnięć oraz dobrej passy!

„Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć, trzeba go pokochać”.

Auguste Bournonville

SP3

Zapraszamy